MÖBLER / Bord / Hyllor/soffbord 9344575
*
nr 934 4575
Hyllor/soffbord
Plexiglas, 5 lösa delar, höjd: 26 cm, diameter: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:09:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/1 06:56:43
1
200 kr
12/1 19:24:04
2
200 kr
12/1 19:24:04
1
200 kr (Budbetjänt)
12/1 19:25:43
2
250 kr
12/1 19:31:09
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
Nisse Strinning (1917-2006)
Svensk arkitekt och formgivare, född i Kramfors, som kanske främst är känd för bokhyllesystemet "Stringhyllan" som han skapade tillsammans med sin fru Kajsa Strinning 1949 för en tävling initierad av Bonniers folkbibliotek.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hyllor plexiglas soffbord
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:08
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:29
-
4287 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:58
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:31
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
4250 Klaffbord
längd: 14+ 2x27, djup: 65 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07
*
Hyllor/soffbord
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4575
Hyllor/soffbord
Plexiglas, 5 lösa delar, höjd: 26 cm, diameter: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/1 06:56:43 | 1 | 200 kr |
12/1 19:24:04 | 2 | 200 kr |
12/1 19:24:04 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
12/1 19:25:43 | 2 | 250 kr |
12/1 19:31:09 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
Nisse Strinning (1917-2006)
Svensk arkitekt och formgivare, född i Kramfors, som kanske främst är känd för bokhyllesystemet "Stringhyllan" som han skapade tillsammans med sin fru Kajsa Strinning 1949 för en tävling initierad av Bonniers folkbibliotek.
Svensk arkitekt och formgivare, född i Kramfors, som kanske främst är känd för bokhyllesystemet "Stringhyllan" som han skapade tillsammans med sin fru Kajsa Strinning 1949 för en tävling initierad av Bonniers folkbibliotek.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hyllor plexiglas soffbord
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:08 -
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:29 -
4287 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:58
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:31 -
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05 -
4250 Klaffbord
längd: 14+ 2x27, djup: 65 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07